به منظور ارائه خدمات بهتر وبسایت جدید گروه آموزشی و تالیفی علوم پزشکی دکتر خلیلی با آدرس www.dkg.ir راه اندازی شد و تمام اطلاعات موسسه در آن سایت به روز رسانی خواهد شد.لازم به ذکر است اطلاعات این وبسایت که در آن قرار دارید از فروردین94 به روز رسانی نمیشود و تمام اطلاعات جدید در سایت جدید قرار خواهد گرفت.

آخرین اخبار:
کلاس

گروه آموزشی دکتر خلیلی دورههای آموزشی ویژه ای برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری (وزارت بهداشت، وزارت علوم، دانشگاه آزاد و فراگیر پیام نور) به صورت تخصصی برای رشته های گروه علوم زیستی و علوم پایه پزشکی برگزار می کند.
این دوره ها شامل کلاسهای آموزشی، کتب و جزوات، آزمونهای طبقه بندی شده، مشاوره تخصصی توسط رتبه های برتر میباشد.

برگزاری کلاسهای آموزشی حضوری در تهران و تمام شعب در کشور به صورت منظم کمک بسیار بزرگی برای آماده سازی دانشجویان برای کنکور می باشد.

برنامه و شیوه ثبت نام در کلاسها به همراه شرح برنامه ها
برنامه و شیوه ثبت نام دوره های زبان انگلیسی
MCHE, MHLE, TOLIMO, IELTS, TOEFL, MELAB

کلاسهای حضوری این گروه با تقسیم بندی زیر برگزار میشود:

عادی
طرح طلایی
طرح نقره ای
نکته و تست
خصوصی

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دورههای آموزشی گروه آموزشی دکتر خلیلی شامل کلاسهای آموزشی، کتب و جزوات، آزمونهای طبقه بندی شده و مشاوره تخصصی میتوانید با شمارههای زیر تماس بگیرید.

پیش ثبت نام کلاس ها

شمارهای تماس :
66944062 - 66906725 الی 6 - 66568621 الی 2

راههای ارتباط آنلاین با ما:

کاربر گرامی شما میتوانید سوال خود را در قسمت "پرسش و پاسخ با ما" مطرح کنید تا مشاوران ما به صورت اینترنتی در طی مدت 24 ساعت به شما پاسخ بدهند.

دانشجویان این موسسه و سایر دانشجویان خارج از موسسه میتوانند در بخش "تالار گفتگو" با یکدیگر به تبادل نظر بپردازند.

در صورتی که موارد ذکر شده در بالا را پاسخگوی مناسبی برای سوال خود نمیدانید میتوانید با پر کردن فرم "درخواست تماس" و یا فرم "درخواست مشاوره" درخواستی را برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.


تاريخ بروز رساني : چهارشنبه 01/08/92 ساعت 01:38